You have not saved your changes!

Mercedes-Benz-Clubs.com

Mercedes-Benz Club Latvia ir viens no 78 oficiālajiem Mercedes-Benz klubiem Eiropā un pasaulē

 

 

 

 

 

Mercedes-Benz Kluba priekšrocības

Ar Mercedes-Benz Club karti pieejamas atlaides vairāk kā pie 400 dažādiem sadarbības partneriem visā pasaulē

Mercedes-Benz Club kartes

Jaunākā informācija un pasākumi Mercedes-Benz Club karšu īpašniekiem

Interneta forumi

Kā 21. gadsimtā pieņemts, jāizmanto visi moderno tehnoloģiju piedāvātie risinājumi. Lai gan īstā un patiesā Latvijas kluba dzīve ir redzama pasākumos, tomēr arī Mercedes-Benz automašīnu faniem ir vajadzīga moderna iespēja ātri uzzināt kādu svarīgu tehnisku informāciju par savu auto, apjautāties par tā ekspluatācijas īpatnībām, vienkārši palasīt kādu interesantu rakstu vai cita Mercedes lietotāja pieredzi. Nav svarīgi, ar kādu Mercedes-Benz brauc katrs no foruma lietotājiem, svarīgi ir apzināties, ka cits citam palīdzēs vienmēr, pat interneta forumā!

Tapēc Latvijas Mercedes-Benz klubs ir radījis jaunu, sakārtotu forumu visiem Latvijas un Baltijas Mercedes-Benz lietotājiem, kurā var komunicēt dažādās valodās un kur smelties dažādu informāciju par un ap Mercedes-Benz.

Foruma Snapshots.JPG

Reģistrējies! Izlasi Foruma Lietošanas Noteikumus (FLN) un sāc piedalīties arī kluba interneta dzīvē !

Lūdzu atceries, esi pieklājīgs/-a un ievēro vispārpieņemtās pieklājības normas, tad visātrāk saņemsi atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Ja neievērosi Foruma Noteikumus, nepārtraukti strīdēsies, nepelnīti apvainosi citus lietotājus, rosināsi uz rasu naidu un citām nelikumīgam darbībām, foruma moderatoriem ir visas tiesības bloķēt pieeju forumam.

  • Uz sākumu
  • Drukāt
  • Ieteikt
  • Favorīti
  • RSS